ПАКЕТИ ПАПЕРОВІ

Паперові пакети з «крафтового» паперу

Для того щоб не залишатись позаду, та йти в ногу з часом, тендеціями та смаками, нашою компанією було освоєно виробництво паперових пакетів з «крафтового» паперу.

Вони є не просто екологічно безпечними, а ще й доволі зручними у використанні, так як вони зберігають форму та виконують закладений в них потенціал переносу необхідного вантажу (витримують навантаження до 10кг). Паперові пакети з крафтового паперу, можуть використовуватись на рівні з пакетами з поліетилену, та при нанесенні логотипу (до 6 кольорів друку), - бути гарним, сучасним рекламоносієм.

Потенціал крафтового паперу, та упаковки з нього не обмежується тільки бурим чи білим кольором і може бути перефарбований в кольори Вашої компанії, що підкреслить Ваш статус та індивідуальність на ринку.

Варіації розмірів, форми та типу кріплення ручки (кручені, пресовані чи клеєні), робить цю упаковку дуже оригінальною та неповторною, при цьому не змінюючи її потенціальні можливості

До Вашої уваги, ми пропонуємо стокові позиції, що завжди є в наявності, а також виготовлення під замовлення, за індивідуальними розрахунками.
Скачати

Free HTML5 by FreeHTML5.co

ПАКЕТИ «БАНАН»

Пакети поліетиленові з вирубною ручкою «банан»

Пакети можуть бути виготовлені з поліетилену високого тиску ПВД (LDPE, м'який гладкий), а також з поліетилену низького тиску ПНД (HDPE, жорсткий, шарудливий)

Обидва види пакетів можна виготовити за Вашими індивідуальними розмірами, і в необхідній кількості.

Існує два види нанесення фарби (лого) на пакет. Якщо сумарна вага тиражу складе 100кг і більше, то друк буде нанесена методом флексографічного нанесення, якщо ж кіль-ть пакетів складе від 100 до 2000тис шт., Ми ці пакети зробимо методом шовкографії. В не залежності від способу нанесення - ми гарантуємо якісну продукцію яка відповідає Вашому запиту!

Free HTML5 by FreeHTML5.co

ПАКЕТИ «МАЙКА»

Пакети поліетиленові типу «майка»

Пакети можуть бути з поліетилену низького тиску ПНД (HDPE, жорсткий, шарудливий)

І застосовуються в основному для підвищених навантажень при перенесенні чого-небудь. І Використовуються в основному торговими мережами або для перенесення важких або габаритних товарів. Пакети типу «майка», так само можна виготовляти дрібними накладами до 1000шт, і наносити потрібне зображення за допомогою шовкографії.

Free HTML5 by FreeHTML5.co

ДЛЯ ФАСУВАННЯ

Пакети п/е фасування

Пакети можуть бути з поліетилену високого тиску ПВД (LDPE, м'який гладкий), а так само з поліетилену низького тиску ПНД (HDPE, жорсткий, шарудливий).

Вони можуть бути як в стандартному виконанні розмірів і щільності, так і можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням.

Free HTML5 by FreeHTML5.co

З ПОЛІПРОПІЛЕНУ

Пакети п/п з клапаном і клейкою стрічкою. Пакети п/п з єврослотом (підвісом)

Пакети з біоксіально-орієнтованого поліпропілену, - це найпоширеніший вид упаковки для штучного товару з підвищеними вимогами до презентабельності. За допомогою такої упаковки Ваша продукція буде користуватися не тільки підвищеним попитом, але і буде максимально захищена від механічних ушкоджень, так як поліпропіленова плівка має підвищену міцність, за рахунок особливстей молекулярної структури.

Free HTML5 by FreeHTML5.co

СКОТЧ З ЛОГОТИПОМ

Брендований скотч вигідно відрізняє Вас на ринку, і охороняє Вашу продукцію від підробок.

Нанесенні лого на скотч будь-якого кольору, намотування практично будь-якої довжини скотча як для руной так і для механічної намотування.

А також інші види упаковки:

 • Полотно п/е
 • Полотно п/п
 • Напіврукав п/е
 • Напіврукав п/п
 • Рукав п/е
 • Рукавички п/е
 • Фартухи п/е
 • та багато іншого ...
Free HTML5 by FreeHTML5.co

ПОЛІГРАФІЧНА ПРОДУКЦІЯ

Поліграфічна та інша продукція

 • Поліграфія
 • Календарі
 • Коробки, коробочки
 • Каталоги, журнали, буклети, брошюри
 • Наліпки, стікери
 • POS - матеріали (воблери, стопери, цінники, шелфтокри)
Free HTML5 by FreeHTML5.co